Kontakta oss på Södermanlands Nyheter!

Du kommer enkelt i kontakt med oss via nedan uppgifter!

Nyköping 3 maj 2020 21:26

Telefon och adress
Växel: 0155-76700
Öppettider i växeln vardagar: 8-17. 
Kundcenter öppet: 8-15
Besökstider kundservice kontoret i Nyköping: Stängt pga Coronaviruset

Adress: 
Fruängsgatan 4, Nyköping
Postadress: 611 79 Nyköping
 
E-post till våra medarbetare:
E-post: fornamn.efternamn@sn.se

Prenumeration: 
Telefon: 0155-76710
E-post: prenumeration@sn.se 

UTEBLIVEN TIDNING
Reklamera på https://sn.se/mina-sidor/prenumeration/hantera 
eller ring 016-156010 (mån-fre klockan 7-10).

E-tidningen finns alltid att läsa på sn.se eller i vår e-tidningsapp. 
Ingår för dig som är Premium-prenumerant.
  
Företagsannonser: 
Telefon: 0155-76750
E-post: annons@sn.se
Läs mer på: https://annonswebben.sn.se 
 
Privatannonser & föreningsannonser: 
Telefon: 0155-76710
E-post: privatannons@sn.se

Redaktion/Nyhetstips:
Telefon: 0155-76770
E-post: tips@sn.se
 
Södermanlands Nyheter:
Ansvarig utgivare: Eva Burman (eva.burman@sn.se)

Du kan alltid vända dig till oss på tidningen och lämna tips. Om du inte vill lämna ut ditt namn går det bra att vara anonym.

Vad innebär meddelarskyddet?
Meddelarskydd är ett skydd mot röjande eller efterforskning av uppgiftslämnarens identitet. Skyddet ges enligt tryckfrihetsförordningen (SFS-nummer 1949:105) och yttrandefrihetsgrundlagen (SFS-nummer 1991:1469).

Läsarpanelen
HÄR finner du svar på dina frågor om läsarpanelen.

Ledningsgrupp:
Jenny Hoflund-Bergvall, VD
016-15 61 54
jenny.hoflund-bergvall@sormlandsmedia.se

Eva Burman, Chefredaktör och ansvarig utgivare
016-15 61 70
eva.burman@sormlandsmedia.se

Anders Boberg, Försäljningschef
016-15 62 15
anders.boberg@sormlandsmedia.se

Kristina Levin, Redaktionschef
016-15 61 30
kristina.levin@sormlandsmedia.se

Jens Werner
Onlinechef och nyhetschef
016-15 61 44
jens.werner@sormlandsmedia.se

Jörgen Bröms, Utveckling
016-15 61 64
jorgen.broms@sormlandsmedia.se

Mer info på: https://sormlandsmedia.se/


Ämnen du kan följa